Золочів

Метеорологічна станція Золочів.

Метеорологічна станція Золочів розпочала спостереження з   21.00 31грудня 1981 року за програмою спостережень станції другого розряду. Дані спостережень є продовженням  ряду метеорологічних спостережень станції Козача Лопань , які збереглися з 1945 року.

На станції проводять спостереження над видимістю атмосфери, висотою та формою хмар,температурою та вологістю повітря, температурою поверхні грунту та на глибинах, тиском, опадами,  атмосферними явищами та за впливом погодних умов на ріст та розвиток сільськогосподарських культур, працює пункт спостережень за радіаційним та хімічним забрудненням атмосфери. Спостереження проводяться цілодобово без перерви, вихідних  та свят.Поскільки наш район  сільськогосподарський,на станції працює технік-агрометеоролог.Він веде спостереження за розвитком сільгоспкультур      31 грудня 2016р. станція відмітила 35 річчя з дня свого відкриття.За роки роботи станція досягла значних успіхів в роботі. Вона є однією з кращих в Харківській області. Неодноразово техніки станції нагороджувались грамота- ми  за сумлінню працю та особистий вклад в розвиток Гідрометслужби України.

Метеорологічна станція Золочів працює за програмою спостережень  метеорологічної станції  2 розряду.

Станція  має такі прилади:

1.поляризаційний вимірювач видимості- М-53А

2.анеморумбометр М-63-м-1 –напрям та швидкість вітру

3.анеморумбометр МАРК-60 –напрям та швидкість вітру

4.вимірювач атмосферного тиску БАР

5.вимірювач кислотності опадів РН-150

6.комп’ютер.

Штат метеостанції складається з 7 працівників:

Начальник станції- Канівець  Наталія Геннадіївна. Закінчила ХГМТ  в 2005  році,за спеціальністю технік-гідролог. Працювала техніком –метеорологом  2008 — 2016р.р., начальником з 2016 року.

Технік –агрометеоролог  Канівець Сергій  Миколайович. Освіта –середня. На станції працює з 1989    року.

Старший технік –метеоролог  Сметана Тетяна  Іванівна. Закінчила ХГМТ в 1986 році за спеціальністю технік-аеролог. Техніком –метеорологом  з 1986 року.

Технік –метеоролог Чефонова Ольга Дмитрівна . Освіта вища. Техніком –метеорологом працює  з 2014 року.

Технік –метеоролог Кравченко Людмила Сергіївна.Освіта середня. Техніком –метеорологом працює з 1990 року.

Технік-метеоролог  Мар’єнко Людмила Миколаївна. В 1978 році закінчила  ХГМТ  за спеціальністю технік-гідролог. На станції працює з дня її відкриття  з 1981 року.

Технік-метеоролог  Сметана Олена Іванівна. Освіта вища  — Харківський ДПУ в 1993 році. На станції працює з 2004 року.